سخن مدیر عامل با شما :

 

هزاران شمع را می توان با یک شمع روشن کرد، بدون آن که عمر آن شمع کوتاه شود، خوشبختی هرگز با تقسیم شدن و کمک کردن به انسانها کاهش نمی یابد.

افرادی خوشبخت ترند که بیشترین کار را برای خوشبختی انسانها انجام می دهند ، تلاشی که برای خوشبختی دیگران انجام می دهیم،
ما را از جایگاهی که داریم خیلی بالاتر می برد.

در دنیای فراصنعتی امروز ، سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز از نام طرح ارزش آفرینان ثمین بعنوان نماد اعتماد یاد می‌شود و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه سالیان سال تجربه و پیشتازی در صنعت بیمه و تلفیق آن با آیتم های سایر بازارهای مالی بالاخص بازار پول و سرمایه می باشد. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان سخت کوش دو شرکت همراهان اندیشه ثمین پارس و ارزش آفرینان همای ارگ مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند.

بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل هر دو شرکت می باشد.

امروزه عوامل اصلی موفقیت; داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نیازها و نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.

اینجانب امیر رضا بافکر پور مدیر عامل شرکت در معیت هیات محترم مدیره و سایر مدیران شرکت ، از زمان شروع فعالیت گروه ؛ در عرصه های خدمت به مردم و مشتریان و رعایت حقوق مردم شریف و کارفرمایان عزیز ، احترام گذاشتن به خواسته های ایشان را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل انجام ماموریت های سازمانی بعنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه می نمایم.

اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات خاص و ویژه به مردم و مخاطبین ، داشتن تجربه ، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است.

از این رو بنده و همکاران ما همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی با خلق اقیانوس های آبی ، خدمات انحصاری و بی نظیری را به ایشان ارائه دهیم.

لذا در این گروه احترام به نظرات و خواسته های مشتریان در کنار توضیحات فنی تیم تخصصی سرلوحه کار خود قرار داده ایم. خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه ارزش آفرینان ثمین توانسته ایم  بخشی از نیازهای مردم شریف و مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم.

همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، خدماتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای مردم این مرز و بوم باشد. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در عرصه خدمات بینظیر باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم. 

ما در گروه ارزش آفرینان ثمین باور داریم اگر بتوانیم در مسیر جاده زندگی انسانها  چراغی روشن کنیم ، در واقع مسیر زندگی خودمان را روشن کرده ایم ، لذا ما در این گروه با خود و خدای خود عهد بسته ایم از هیچگونه تلاش و کوششی در مسیر برافروختن چراغ های روشن در چرخه زندگی شهروندان گرانقدر و مردم کشور عزیزمان ایران دریغ نکرده و همواره لبخند رضایت و خشنودی را در چهره مشتریانمان ایجاد کنیم ….

امیر مهدی بافکرپور

مدیر عامل