قوانین فروشندگان

به نام خدا

امتیاز دهی به فروشندگان :

مصرف کننده از زمان سفارش کالا تا تحویل با توجه به زمان و کیفیت کالا و مغایرت با آگهی رتبه فروشنده را تعیین کرده و ثبت می کند و سایت با توجه به رتبه بندی فروشندگان در رابطه ادامه همکاری یا قطع همکاری با فروشندگان تصمیم می گیرد.

به فروشندگانی که تمام قانون و مقررات را رعایت کرده اند عنوان فروشنده رسمی داده میشود.

عدم موجودی کالا :

عدم موجودی کالا را حتما درج کنید و قیمت درست را زیر محصول بزنید که سفارش به دلیل عدم موجودی و قیمت نادرست کنسل نشود . موجودی کالا در انبار را به روز نگه دارید.

در صورت عدم موجودی و قیمت نادرست و ارسال کالای غیر اصل به عنوان اصل و تاخیر در ارسال فروشنده موظف به پرداخت پنج برابرقیمت کالا می باشد.

فروش کالای تقلبی یا غیر اصل :

در صورتی که کالا اصل نباشد باید غیر اصل بودن کالا قید شود در غیر این صورت فروش به عنوان اصل تخلف بوده و جرایم خود را به دنبال دارد و جهت حفظ اعتبار از کالای اصلی و با کیفیت استفاده شود و در صورت نادیده گرفتن منجر به پرداخت کل کالاهای فروخته شده از آن ابتدا و باعث اتمام همکاری لوکی با فروشنده می شود

قانون مرجوعی کالا :

در صورتی که مصرف کننده به دلایل : 1- مشکلات فنی  2- اصل نبودن کالا  3-عدم اعمال تخفیف 4- مغایرت قیمت 5- مغایرت رنگ 6- عدم وجود کارت گارانتی یا اشکال در کارت گارانتی 7- آسیب فیزیکی کالا

کالا را مرجوع کند فروشنده موظف است کالا را پس گرفته و کالای دیگری با همان مشخصات سفارش مصرف کننده دوباره ارسال کند و در صورتی که فروشنده هیچ اقدامی انجام ندهد مسئولیتی در قبال کالا نخواهد داشت و در صورت تاخیر در مرجوع کالا و ارسال مجدد موظف به پرداخت جرایم می باشد

کالا های قاچاق و غیر بهداشتی :

فروش کالاهای قاچاق و غیر بهداشتی که پخش آن در ایران ممنوع بوده ، ممنوع می باشد و فقط کالاهایی که در کلیه مغازه ها موجود می باشد در سایت به فروش می رسد  . در رابطه با کالاهایی مانند تنباکو و سیگار و … که برای سلامتی مضر هستند لوکی پنل مخصوصی در سایت دارد که فروشنده می تواند کالای خود را در این پنل ثبت نماید

قیمت کالا برای مصرف کننده :

قیمت کالا همان قیمت روی کالا برای مصرف کننده می باشد ، از فروش کالا با قیمت بالاتر و با قیمت خیلی پایین تر به عنوان تخفیف برای جذب مشتری خودداری کنید .  در صورت نادیده گرفتن این قانون فروشنده دوبرابر قیمت کالا جریمه شده و در صورت تکرار لوکی منجر به قطع همکاری با فروشنده می شود

قوانین مشتریان محترم

جمع آوری اطالعات شخصی مشتریان در کسب و کار ما یک فرآیند الزامی است و تامین امنیت آن برای بقا و موفقیت سازمان امری ضروری و حیاتی به شمار میآید. ما کارکنان شرکت پرداخت الکترونیک سامان رازدار مشتریان هستیم و به حفاظت از حریم خصوصی و اطالعات شخصی مشتریانمان متعهد بوده و مطابق قوانین امنیتی عمل میکنیم .

اطمینان خاطر مشتری :

1- ما از اطالعات شخصی مشتریان فقط در جهت انجام کسب و کار استفاده میکنیم.

2- ما از نشر اطالعات شخصی مشتریانمان جلوگیری میکنیم

3- ما دسترسی افراد به اطالعات شخصی مشتریان را محدود میکنیم

4- ما استانداردهای حفظ امنیت اطالعات و حدود دسترسی افراد را رعایت میکنیم

توافق نامه حریم خصوصی :

کاربر گرامی : لطفا موارد زیر را برای استفاده ی بهتر از سرویس های لوکی با دقت ملاحظه فرمایید این توافق نامه به منظور حفظ حریم خصوصی بین وب سایت لوکی و تمامی کاربران تنظیم شده است. هرگونه فعالیت کاربر مانند: خرید – فروش – بازدید و یا استفاده از سرویس های موجود در سایت لوکی به معنی ملاحضه ، تایید ، رضایت کامل کاربر از فعالیت های لوکی است و حق هرگونه اعتراض از وی سلب میکند.

شایان به ذکر است که ثبت هرگونه سفارش در هر زمانی به معنی آگاهی و پذیرفتن کامل کلید قوانین و شرایط لوکی است. گروه لوکی متعهد می شود که تمام تلاشش را در حفظ و نگهداری حریم خصوصی کاربران به کار گیرد و در مسیر انجام این تعهد سعی نموده با استفاده از نرم افزار و روش های روز دنیا محیطی امن برای کاربران به وجود آورد.

قوانین کلی :

در نظر داشته باشید که تمام اصول و فعالیت های سایت لوکی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران – قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است که مصرف کننده نیز موظف بر رعایت قوانین مرتبط با مصرف کننده است.

در صورت هرگونه تغییر در قوانین این صفحه به روزرسانی خواهد شد و استفاده ی شما از سایت لوکی به معنی پذیرفتن قوانین جدید خواهد بود.

نمایندگی :

سایت لوکی در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه فعالیت و تراکنش های مالی از طریق دفتر مرکزی هدایت و پیگیری میشود

حفظ حریم خصوصی :

تمامی مطالب در دسترس و قابل کپی سایت لوکی مثل : آرم- گرافیک – آیکون – متن – تصاویر – ویدئو ها وکلیه ی اطلاعات و محتوای لوکی مخصوص این مجموعه بوده و جزوه اموال آن محسوب میشود که هرگونه استفاده ی بدون مجوز کتبی پیگرد قانونی خواهد داشت و همچنین اسامی خدمات قابل ارائه اسکریپت علائم تجاری ثبت شده در مالکیت لوکی بوده است و استفاده به منظور تجاری پیگرد قانونی دارد . قیمت – مشخصات فنی – خدمات و مطالب و یا مشتقات سایت لوکی – دانلود یا کپی کردن داده ها به منظور استفاده ی تجاری و یا هرگونه استفاده از رباط یا روش های جمع آوری داده ها و یا استفاده از داده ی کاری غیر قانونی بوده و به سایت لوکی تعلق دارد و همچنین پیگرد قانونی خواهد داشت .

کاربران مجموعه ی لوکی بایدر در حفظ و نگهداری حساب و رمز عبور خود کوشا باشند چون تمامی فعالیت هایی که تحت عنوان حساب کاربری یا رمز عبور کاربران انجام میشود بر عهده ی آنان بوده و لوکی هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت .

خدمات الکترونیک:

هنگامی که سفارش اینترنتی خود را ثبت میکنید و یا به لوکی ایمیل می زنید فعالیت شما به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که کلیه مراحل را درست انجام دهید با موافقت شما به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ داده می شود

امکان دارد لوکی برای اعضای وب سایت پیامک یا ایمیل برای اطلاع از خدمات سرویس های ویژه و یا رویداد ها ارسال کند در صورتی که تمایل به دریافت پیامک و یا ایمیل نداشتید می توانید آن را لغو کنید.

تنها سامانه ی تحت نظارت لوکی 5000125475 تنها صفحه ی رسمی لوکی 5000125475 می باشد که در صورت دریافت هرگونه پیامک از شماره ای به جز شماره ی لوکی لطفا به 5000125475گزارش دهید.